fbpx

Etiketë: bizele

Supë me bizele

Supë me bizele, pak kalori dhe zero kolesterol! Përbërësit 500 gram bizele 750 ml lëng pule 120 ml ajkë qumështi ...

Bizele me kërpudha

Njihuni me përbërësit dhe mënyrën e përgatitjes Kur gatuani bizele, gjithmonë shtoni ujë të nxehtë, sepse uji i ftohtë dëmton ...

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Add New Playlist