Rihanna feston zhveshur “ditën e barit”

Rihanna feston zhveshur “ditën e barit”

Rihanna nuk e ka fshehur kurrë dashurinë e saj për hashashin dhe për këtë arsye e ka festuar siç duhet 20 prillin, “ditën e barit” ose …

Kujt i ka borxh Elvana Gjata?

Kujt i ka borxh Elvana Gjata?

Dizjaneri i modes dhe ‘’fashion editor’’, Niko Komani, ka pasur dhe vazhdon të ketë bashkëpunim me një mori emrash të njohur të skenes …

Zdravko Çoliç pas kthimit nga Tirana: Shqiptarët më pritën si Mbret!

Zdravko Çoliç pas kthimit nga Tirana: Shqiptarët më pritën si Mbret!

Në gazeten beogradase “Veçernje Novosti” të datës 16 prill, këngëtari i adhuruar aq shumë në Shqipëri, që as vet nuk e kishte …

Sukseset e shqiptarëve në Amerikë

Sukseset e shqiptarëve në Amerikë

Një aktore hollivudiane dhe një nga kërcimtarët e famshëm në botë do të rrëfejnë 150 historitë më të suksesshme të shqiptarëve në …

Kush është në vend të parë për Afërdita Dreshajn?

Kush është në vend të parë për Afërdita Dreshajn?

Po përjeton ditët më të bukura të dashurisë të cilat më nuk po i fsheh as nga publiku. Bëhet fjalë për këngëtaren e modelen e njohur …

Mos të marsha ty më shkeltë traktori-(Video)

Mos të marsha ty më shkeltë traktori-(Video)

Tash në trend është muzika tallava, por kjo muzikë ka rrënjë pak më të thella. Dikur i këndohej dashurisë edhe në mënyrën “vajzë mos …

Shpati, pinë raki e mendon për…

Shpati, pinë raki e mendon për…

Që pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, si duket Shpatit nuk i shkon mirë. Ka kohë që nuk ka edituar ndonjë këngë të re, ndërsa dy nga baladat …

MORENA – SHQIPTARJA E PARË NË JURI NDËRKOMBËTARE

MORENA – SHQIPTARJA E PARË NË JURI NDËRKOMBËTARE

Vajza super e bukur,imagjinare- Morena Taraku, “Miss Kosova 2010”,që pastaj arriti të fitojë edhe shumë cmime,shpërblime ndërkombëtare në …

Publiku I tij janë ‘’VIP’’-a

Publiku I tij janë ‘’VIP’’-a

Albume, këngë, mbrëmje, dasma…Jeta e tij është e mbushur me muzikë, sepse ai është një muzikant I lindur. U bie gati të gjitha …

Sofia Vergara dhe skena e “nxehtë” me Sharon Stone

Sofia Vergara dhe skena e “nxehtë” me Sharon Stone

Është një nga femrat më seksi në industrinë e filmave, por Sofia Vergara ka thënë se ishte shumë e frikësuar para xhirimit të një skene …

Shakira zbulon fshehtësinë e saj !?

Shakira zbulon fshehtësinë e saj !?

Është padyshim njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës botërore. E karshi sukseseve në muzikë, këngëtarja Shakira pëlqehet …

Tahir Meha – Legjenda që nuk harrohet

Tahir Meha – Legjenda që nuk harrohet

Në ballë të Prekazit, atje në breg, nga larg duket kulla e Tahir Mehës. Emër ky që një kohë të gjatë qe i ndaluar ta përmendësh. Emër …